Fasádne omietky

Overené našimi zákazníkmi

 • Kupoval som tu 1. krat.
  ochota a co slovo to skutok. Aka bola dohoda, tak sa stalo. Ziadne "mozno", "keby", "potom",...
  Janko
 • maximálna ochota
  Overený zákazník
 • Výborný prístup k zákazníkovi (komunikácia cez mail)
  Všetko v poriadku, výborná komunikácia.
  Niet čo vytknúť
  Waldir
 • Všetko Veľmi Veľmi dobré
  Rýchlo Lacno Komunikácia na 100%
  Kvalita supeer
  Nakupoval som tu prvý krát , ale som veľmi spokojný a odporúčam všetkým.
  Overený zákazník
 • rychle vbavenie spokojnost
  Overený zákazník

Fasádne omietky 

 Terranova

Ponúkame Vám najširšiu paletu fasádnych omietok Weber-Terranova na trhu s dovozom na stavbu zadarmo! Omietky rôznych štruktúr a zrnitostí v širokej farebnej škále.

Šľachtené minerálne fasádne omietky na báze cementu a vápenného hydrátu. Vďaka špeciálnym prísadám sú odolné proti biologickým vplyvom. Vyrábajú sa v bielej farbe. Označenie weber.min. 

Tenkovrstvé fasádne omietky pastovité

Omietky sú jednoducho spracovateľné pastovité, pripravené na priame použitie bez ďalšej úpravy.  Omietky sa nanášajú na podkladný náter (penetráciu) VG 700 a weber 705 pre lepšiu farebnú celistvosť a priľnavosť. Majú široký výber farieb a štruktúr.

Rozdeľujeme ich podľa toho na akej báze sa vyrábajú:

1) Akrylátové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky vyrobené na báze akrylátovej živice. Označenie: weberpas nova (výrobok určený pre rodinné domy), weber.pas akrylátová, weber.pas winter (pre realizáciu v chladnom počasí).

2) Silikátové fasádne omietky sú sfarbené silikátové omietky na báze vodného skla. Označenie weberpas silikátová. 

3) Silikónové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky na báze silikónových živíc. Označenie weberpas exclusive a weberpas nova S (výrobok určený pre rodinné domy).

4) Silikát-silikónové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky na báze vodného skla a silikónových živíc. Označenie weberpas clean NANO. 

5) Hydrofilné fasádne omietky sú sfarbené fasádne omietky so zvýšenou ochranou proti riasam a plesniam obsahujúca organické pojivo. Hydrofilita omietky zabraňuje kondenzácii a zadržovaniu vody na povrchu, čím zabraňuje rastu mikroorganizmov. Označenie weberpas topdry a weberpas AquaBalance.

6) Omietky s fotokatalytickým efektom sú sfarbené, pastovité fasádne omietky s modifikovaným silikátovým spojivom má vlastnosti blízke silikátovej omietke, nie je však tak citlivá na klimatické podmienky pri spracovaní a zrení. Označenie weberpas extra Clean active.

Zobrazuje sa 1 - 12 z 12 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)