Fasádne omietky

Overené našimi zákazníkmi

 • pohotová reakcia na požiadavky
  Overený zákazník
 • Rýchla promptná reakcia, ústretový prístup a snaha o maximálne spokojného klienta. Odporúčam.
  Overený zákazník
 • Lacno
  Rýchlo
  Overený zákazník
 • Rychle a ferove jednanie, spokojnost
  Overený zákazník
 • O.K
  Overený zákazník

Fasádne omietky 

 Terranova

Ponúkame Vám najširšiu paletu fasádnych omietok Weber-Terranova na trhu s dovozom na stavbu zadarmo od objednávky nad 300€! Omietky rôznych štruktúr a zrnitostí v širokej farebnej škále.

Šľachtené minerálne fasádne omietky na báze cementu a vápenného hydrátu. Vďaka špeciálnym prísadám sú odolné proti biologickým vplyvom. Vyrábajú sa v bielej farbe. Označenie weber.min. 

Tenkovrstvé fasádne omietky pastovité

Omietky sú jednoducho spracovateľné pastovité, pripravené na priame použitie bez ďalšej úpravy.  Omietky sa nanášajú na podkladný náter (penetráciu) VG 700 a weber 705 pre lepšiu farebnú celistvosť a priľnavosť. Majú široký výber farieb a štruktúr.

Rozdeľujeme ich podľa toho na akej báze sa vyrábajú:

1) Akrylátové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky vyrobené na báze akrylátovej živice. Označenie: weberpas akrylátová, weberpas winter (pre realizáciu v chladnom počasí).

2) Silikátové fasádne omietky sú sfarbené silikátové omietky na báze vodného skla. Označenie weberpas silikátová (vysoko paropriepustná). 

3) Silikónové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky na báze silikónových živíc. Označenie weberpas exclusive (najžiadanejšia omietka - TOP produkt) a weberpas nova S.

4) Silikát-silikónové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky na báze vodného skla a silikónových živíc. Označenie weberpas clean NANO. 

5) Hydrofilné fasádne omietky sú sfarbené fasádne omietky so zvýšenou ochranou proti riasam a plesniam obsahujúca organické pojivo. Hydrofilita omietky zabraňuje kondenzácii a zadržovaniu vody na povrchu, čím zabraňuje rastu mikroorganizmov. Označenie weberpas topdry a weberpas AquaBalance.

6) Omietky s fotokatalytickým efektom sú sfarbené, pastovité fasádne omietky s modifikovaným silikátovým spojivom má vlastnosti blízke silikátovej omietke, nie je však tak citlivá na klimatické podmienky pri spracovaní a zrení. Označenie weberpas extra Clean active.

Zobrazuje sa 1 - 11 z 11 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)