Fasádne omietky

Overené našimi zákazníkmi

 • vsetko OK
  Maroš
 • Platil som cez učet, mali sme rovnaku banku, tak peniaze rýchlo nabehli na účet stavebnín. V stredu som zaplatil izoláciu a vo štvrtok som už nakladal. Komunikácia super jednanie tiež zabezpečenie izolácie veľmi rýchle. Dodanie som si zabezpečil sám. Ďakujem
  Overený zákazník
 • Rychle dorucenie! Tovar skladom. Super
  Overený zákazník
 • Kúpa polystyrenu EPS 150 S (podlahovy). Cena dobrá.
  Predajca je ústretový, spoľahlivý a vie odborné poradiť.
  Celkovo som spokojný.
  magnos
 • výborná cena
  dlhá dodacia lehota, tovar bol na objednávku
  Overený zákazník

 Terranova

Ponúkame Vám najširšiu paletu fasádnych omietok Weber-Terranova na trhu s dovozom na stavbu zadarmo! Omietky rôznych štruktúr a zrnitostí v širokej farebnej škále.

Šľachtené minerálne fasádne omietky na báze cementu a vápenného hydrátu. Vďaka špeciálnym prísadám sú odolné proti biologickým vplyvom. Vyrábajú sa v bielej farbe. Označenie weber.min. 

Tenkovrstvé fasádne omietky pastovité

Omietky sú jednoducho spracovateľné pastovité, pripravené na priame použitie bez ďalšej úpravy.  Omietky sa nanášajú na podkladný náter (penetráciu) VG 700 a weber 705 pre lepšiu farebnú celistvosť a priľnavosť. Majú široký výber farieb a štruktúr.

Rozdeľujeme ich podľa toho na akej báze sa vyrábajú na:

1) Akrylátové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky vyrobené na báze akrylátovej živice. Označenie: weber.pas nova (výrobok určený pre rodinné domy), weber.pas akrylátová (základné odtiene), weber.pas color (sýte odtiene), weber.pas winter (pre realizáciu v chladnom počasí), weber.pas interiérová (omietka bez biocídnych prísad pre realizáciu v interiéri).

2) Akrylát-silikónové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky vyrobená na báze akrylátovej a silikónovej živice. Označenie weber.pas akrylát-silikónová (základné odtiene) a weber.pas color plus (sýte odtiene).

3) Silikátové fasádne omietky sú sfarbené silikátové omietky na báze vodného skla. Označenie weber.pas silikátová. 

4) Silikónové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky na báze silikónových živíc. Označenie weber.pas exclusive a weber.pas nova S (výrobok určený pre rodinné domy).

5) Silikát-silikónové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky na báze vodného skla a silikónových živíc. Označenie weber.pas clean NANO. 

6) Hydrofilné fasádne omietky sú sfarbené fasádne omietky so zvýšenou ochranou proti riasam a plesniam obsahujúca organické pojivo. Hydrofilita omietky zabraňuje kondenzácii a zadržovaniu vody na povrchu, čím zabraňuje rastu mikroorganizmov. Označenie weber.pas topdry a weber.pas AquaBalance.

7) Omietky s fotokatalytickým efektom sú sfarbené, pastovité fasádne omietky s modifikovaným silikátovým spojivom má vlastnosti blízke silikátovej omietke, nie je však tak citlivá na klimatické podmienky pri spracovaní a zrení. Označenie weber.pas extra Clean active.

VZORKOVNÍK FARIEBFASÁDNE ŠTÚDIO WEBER

Zobrazuje sa 1 - 21 z 21 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)