Fasádne omietky WEBER

Overené našimi zákazníkmi

 • Perfektná komunikácia a vychádzanie v ústrety zákazníkovy.
  Overený zákazník
 • o stave objednávky som bol neustále informovaný
  Overený zákazník
 • ochotni
  rychle dorucenie
  cena sa dala najst aj lepsia, avsak inde by som musel cakat
  Overený zákazník
 • -
  Overený zákazník
 • Cena
  Rýchlosť dodania
  Komunikacia
  Overený zákazník

Fasádne omietky WEBER 

 Terranova

Omietky Weber - Terranova sú pastovité omietky určené na jednoduché spracovanie, pripravené na okamžité použite bez dodatočných úprav. Sú určené na vytvorenie farebného povrchu na jadrových omietkach a kontaktnom zatepľovacom systéme Weber. K dispozícii je široká škála farebných odtieňov. Omietky sa aplikujú na penetračný (podkladový) náter na lepšiu priľnavosť k podkladu a jeho zjednotenie.

Šľachtené minerálne fasádne omietky weber.min sú vyrábané na báze cementu a vápenného hydrátu. Vďaka špeciálnym prísadám sú odolné proti biologickým vplyvom. Vyrábajú sa v bielej farbe.

Tenkovrstvé fasádne omietky pastovité

Omietky sú jednoducho spracovateľné pastovité, pripravené na priame použitie bez ďalšej úpravy.  Omietky sa nanášajú na podkladný náter (penetráciu) VG 700 a weber 705 pre lepšiu farebnú celistvosť a priľnavosť. Majú široký výber farieb a štruktúr.

Rozdeľujeme ich podľa toho na akej báze sa vyrábajú:

1) Akrylátové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky vyrobené na báze akrylátovej živice. Označenie: weberpas akrylátová, weberpas winter (pre realizáciu v chladnom počasí).

2) Silikátové fasádne omietky sú sfarbené silikátové omietky na báze vodného skla. Označenie weberpas silikátová (vysoko paropriepustná). 

3) Silikónové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky na báze silikónových živíc. Označenie weberpas exclusive (najžiadanejšia omietka - TOP produkt) a weberpas nova S.

4) Silikát-silikónové fasádne omietky sú sfarbené pastovité omietky na báze vodného skla a silikónových živíc. Označenie weberpas clean NANO. 

5) Hydrofilné fasádne omietky sú sfarbené fasádne omietky so zvýšenou ochranou proti riasam a plesniam obsahujúca organické pojivo. Hydrofilita omietky zabraňuje kondenzácii a zadržovaniu vody na povrchu, čím zabraňuje rastu mikroorganizmov. Označenie weberpas topdry a weberpas AquaBalance.

6) Omietky s fotokatalytickým efektom sú sfarbené, pastovité fasádne omietky s modifikovaným silikátovým spojivom má vlastnosti blízke silikátovej omietke, nie je však tak citlivá na klimatické podmienky pri spracovaní a zrení. Označenie weberpas extra Clean active.

Zobrazuje sa 1 - 11 z 11 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)