AKCIA : PERFEKTNÁ KOMBINÁCIA

Ku každej palete WEBERCOL FLEX a WEBERCOL FLEX PREMIUM  získate zadarmo* (*0,012€) 1 balenie škárovačky WEBERCOLOR PREMIUM 5kg (odtieň cement) 

Akcia je platná pre objednávky prijaté od 8. 4. 2019 do 30. 4. 2019, alebo do vypredania zásob.
Farebný odtieň škárovacej hmoty môže byť počas akcie zamenený.

Termoflexné fólie SUNFLEX. Lacno šetria drahú energiu:

SUNFLEX Floor PRO          93,9€/40 m² 

SUNFLEX Contact PRO     213€/75 m²

SUNFLEX Roof - IN PLUS  86 €/50 m²

SUNFLEX Foam                  94€/50 m²

Terasy

Overené našimi zákazníkmi

 • Rychlost dodania tovarov varu, bezproblemova komunikacia
  Overený zákazník
 • SOM SPOKOJNA
  Overený zákazník
 • vyborna komunikacia, rychlost, spolahlivost
  Overený zákazník
 • RýCHLOST
  Overený zákazník
 • ochota
  rýchla komunikácia
  Overený zákazník

Terasy 

UPM ProFi Deck.

Terasový systém UPM ProFi Deck vám ponúka štýlové, pevné a absolútne individuálne riešenie pre vonkajšie použitie. Nechajte voľný priebeh vašej tvorivosti: Terasa na záhrade alebo na streche, záhradná cestička, mólo alebo drevené lávky. Pre verejné alebo súkromné ​​priestory. Bonus - Vaše riešenie UPM ProFi Deck je trvanlivé a ľahko sa udržiava. Ocenia príležitostne chladný dážď a sem tam by sa mal pokropiť. Inak nevyžaduje žiadne ďalšie opatrenia pre údržbu.
Ide to tak jednoducho...
UPM ProFi Deck  systém sa ľahko pokladá a nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje. Rovnako ak chceme vytvoriť klasický vzhľad alebo ucelený dizajn. Systém pokládky bol zostavený extra preto, aby sa vytvoril opticky dokonalý povrch bez ťažkostí a veľmi rýchlo. Vytvorte si Vašu terasu sami!

Ekologická surovina. 

UPM ProFi bol vyvinutý pre dlhodobé používanie v exteriéri. Najdôležitejšou súčasťou tejto kompozitnej hmoty sú očistené umelé polyméry a papier, ktorý vzniká ako prebytok pri výrobe samolepiacich etikiet. UPM ProFi materiál je úplne recyklovateľný. Všetky použité látky nie sú pre životné prostredie jedovaté, PVC a škodlivé chemikálie sa nepoužívajú. Firma UPM získala za inovatívny  kompozitný materiál cenu Green Good Desig.

Farby z prírody

Inovatívny terasový program UPM ProFi Deck je dostupný v šiestich prírodných farbách, obľúbené farebné kombinácie sú pri pokládke  vítané. Vďaka trvanlivému povrchu, stálym farbám a tvarovej stálosti sa hodí tento materiál  na záhradné a strešné terasy, do reštaurácií, záhradné cestičky a na prístavné móla, či k lemom bazénov. Obojstranne profilované terasové dosky vyzerajú dobre aj po niekoľko rokoch, zatiaľ čo výdavky na údržbu sa obmedzujú len na minimum.
Kompozitný materiál je takmer bez lignínu, molekuly dreva, ktorá spôsobuje šednutie. Pretože povrch je uzavretý, bez pórov, môžete vyliate tekutiny, ako napríklad víno ​​alebo olej úplne jednoducho zotrieť. Príjemný pre bosé nohy: UPM ProFi Deck sa len málo zahrieva a nehrozí riziko, že sa zraníte o triesku alebo prasklinu. Vzhľadom k vysokému koeficientu trenia povrchu je podlaha pri vlhkosti odolná voči skĺznutiu.

Inovatívny a stály.

Vo Fínsku sa vyvíja WPC ( Wood Plastic Composite ) v spoločnosti UPM pod obchodným názvom UPM ProFi . Tento recyklovateľný kompozitný materiál z vlákien dreva a umelej hmoty spája technickú inováciu so stálosťou. Ako prvý výrobca kompozitného materiálu z dreva a plastu je UPM ProFi  oprávnený používať označenie CE. Terasové dosky sa vyrábajú vo výrobných pobočkách vo Fínsku a Nemecku.

 systém

Systém

Vďaka komorovému profilu je tento výrobok vysoko odolný. Káble môžete viesť skryté v komôrkach profilu . Všetky diely sú vyrábané veľmi presne, a preto sa dorezávanie znižuje na minimum a pokládka je veľmi rýchla. Pracuje sa s obvyklými nástrojmi na drevo. Terasové dosky možno zoskrutkovať s dolnou konštrukciou pomocou T - Clip systému.

 

Dobré informácie

Profesionálny prístup aj pri servise

Všetky UPM ProFi  produkty sa vyznačujú jednoduchou, rýchlou a bezpečnou pokládkou. Napríklad bol vyvinutý farebne vhodný Clip-Systém, kde nie je potrebné žiadne dvojité šróbovanie alebo predvŕtavanie.  Profesionálne Rall Step riešenie umožňuje rýchlu a elegantnú pokládku schodov. Výrobca ponúka na svojej web pomocné informácie, keď sa jedná o tému pokládky, technických údajov a spôsobe pokládky. Okrem toho je na stránke k dispozícii aj návod na pokládku vo forme katalógu.

Návod na pokládku

Terasa
Zobrazuje sa 1 - 9 z 9 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)