Kyvné okná - s el.ovládaním Z-Wave a Z WiFi

Overené našimi zákazníkmi

 • Komunikacia
  Rychle dorucenie
  Overený zákazník
 • Komunikácie je top, a velmi dobré ceny
  Overený zákazník
 • Dobrá cena produktu
  Profesionálny prístup, príjemné vystupovanie, dodávka v poriadku, termín zo strany dodávateľa dodržaný.
  Overený zákazník
 • Rýchle dodanie ,bez problémov
  Overený zákazník
 • Rychlosť dodania
  Overený zákazník

Kyvné okná - s el.ovládaním Z-Wave a Z WiFi 

Kyvné okno z výroby vybavené zariadením umožňujúcim jeho diaľkové ovládanie ako aj ovládanie doplnkov. Dostupné v bezdrôtovej sieti:

Protokole Z-Wave

Systémové riešenie pre zabudovanie v inteligentných domoch. Z-Wave je bezdrôtový rádiový protokol, ktorý slúži na prepojenie všetkých elektrických zariadení vybavených modulom Z-Wave do jednej komunikačnej siete. Okná Z-Wave, štandardné okná s motorovou jednotkou s modulom Z-Wave, vonkajšie rolety ARZ Z-Wave a vnútorné doplnky AJP Z-Wave, ARF Z-Wave a ARP Z-Wave. K oknám je možné pripojiť senzor dažďa a vetra a taktiež integrovať ich s inými elektrickými zariadeniami v dome. Umožňuje vytvoriť bezdrôtovú sieť a ovládať výrobky s modulom Z-Wave pomocou diaľkového ovládača, bezdrôtovej klávesnice, mobilného telefónu alebo internetu. Inštalácia systému nevyžaduje žiadne riadiace jednotky alebo spájanie elektrických zariadení komunikačnými káblami, čo znižuje náklady a čas montáže. Systém Z-Wave je jednoduchý na inštaláciu i v každej etape rozširovania a riadenia budovy. Umožňuje vytvoriť bezdrôtovú sieť a ovládať zariadenia vybavené modulom Z-Wave pomocou bezdrôtových ovládačov, mobilného telefónu alebo internetu. Výrobky FAKRO vybavené modulom Z-Wave spolupracujú s elektronikou FIBARO. Pomocou jednotky FIBARO - Home Center 2 môžete vytvoriť inteligentný dom a ovládať ho pomocou aplikácie v smartphone z ktoréhokoľvek miesta na Zemi.

Protokol prenosu μWiFi

Technológia μWiFi je založená na bezdrôtovej rádiovej komunikácii. Je charakteristická vysokou priepustnosťou, odolnosťou proti rušeniu a umožňuje pripojenie ďalších zariadení v štandarde WiFi.

Fungovanie systému spočíva v tom, že z ovládacieho zariadenia, napr. smartfónu, vyšle signál do routera, ktorý rozposiela signál všetkým zariadeniam. Porucha jedného zariadenia nevplýva na ostatné funkčné zariadenia, ktoré zostávajú dostupné. Umožňuje nadviazanie spojenia medzi zariadeniami priamo, alebo prostredníctvom jestvujúcej siete WiFi (napr. domácej, firemnej). K sieti je možné pripojiť strešné okná WiFi, vonkajšie rolety WiFi a markízy WiFi, alebo vnútorné doplnky ARF WiFi a ARP WiFi. Systém WiFi je jednoduchý na inštaláciu, ľahko sa rozširuje a spravuje. Je možné ho použiť v každej etape prevádzkovania budovy. Ďalšou výhodou je možnosť vzdialeného prístupu do zariadení prostredníctvom routera. Inštalácia tohto systému nevyžaduje použitie žiadnej centrály či iných pomocných zariadení alebo spájacích káblov medzi elektrickými zariadeniami. Značne to uľahčuje montáž a zmenšuje náklady i čas a zároveň zabezpečuje maximálny komfort užívania. Všetky zariadenia v systéme WiFi sú ovládané pomocou smartfónu. Je možnosť ovládať ich aj pomocou vypínača WiFi. Produkty WiFi spolupracujú s Google Assistant, čo umožňuje vytvorenie virtuálneho domu. Google Home cez aplikáciu wBox umožňuje ovládanie výrobkov FAKRO pomocou hlasu. 

Tesniace lemovania