Kyvné okná - s el.ovládaním Z-Wave a Z WiFi

Overené našimi zákazníkmi

 • nedodržujú termíny,ani objem,po týždni ani vyúčtovací daňový doklad ani peniaze naspäť, fakt celé zle,,
  Overený zákazník
 • Pohodlný s bezproblémový
  Overený zákazník
 • Všetko fajn, rýchla a zrozumiteľná komunikacia
  Overený zákazník
 • Objednávany tovar nebol skladom v ZA, hneď mi boli ponúknute alternatívne riešenia, nakoniec bol odber v ZA výborná komunikácia, aj mimo pracovného času.
  Overený zákazník
 • Cena stavebného materiálu
  Profesionálny prístup
  Dobrá komunikácia
  Rýchle dodanie
  Toto bol môj prvý väčší nákup stavebného materiálu cez internet a bol som veľmi spokojný s prístupom predajcov za internetového obchodu vaše stavebniny.

  Komunikácia prebehla na jedničku rovnako ako dodanie tovaru.
  Veľkou výhodou boli samozrejme aj výhodné ceny za stavebný materiál.

  Kupoval som väčšie množstvo polystyrénu kročajovej izolácie a OSB dosky.

  Jednu vec by som odporučil internetovému obchodu aby pri objednávkach OSB dosiek a možno aj iného materiálu, viac krát prevereril so zákazníkom vykládku, teda či si to vyloží ručne sám alebo s hydraulickou rukou. Aby potom neprišlo k nedorozumeniu.

  Ináč k obchodu vašestavebniny nemám absolútne žiadne výhrady a určite odporúčam.
  Týmto prajem celému kolektívu príjemné a veselé sviatky
  Overený zákazník

Kyvné okná - s el.ovládaním Z-Wave a Z WiFi 

Kyvné okno z výroby vybavené zariadením umožňujúcim jeho diaľkové ovládanie ako aj ovládanie doplnkov. Dostupné v bezdrôtovej sieti:

Protokole Z-Wave

Systémové riešenie pre zabudovanie v inteligentných domoch. Z-Wave je bezdrôtový rádiový protokol, ktorý slúži na prepojenie všetkých elektrických zariadení vybavených modulom Z-Wave do jednej komunikačnej siete. Okná Z-Wave, štandardné okná s motorovou jednotkou s modulom Z-Wave, vonkajšie rolety ARZ Z-Wave a vnútorné doplnky AJP Z-Wave, ARF Z-Wave a ARP Z-Wave. K oknám je možné pripojiť senzor dažďa a vetra a taktiež integrovať ich s inými elektrickými zariadeniami v dome. Umožňuje vytvoriť bezdrôtovú sieť a ovládať výrobky s modulom Z-Wave pomocou diaľkového ovládača, bezdrôtovej klávesnice, mobilného telefónu alebo internetu. Inštalácia systému nevyžaduje žiadne riadiace jednotky alebo spájanie elektrických zariadení komunikačnými káblami, čo znižuje náklady a čas montáže. Systém Z-Wave je jednoduchý na inštaláciu i v každej etape rozširovania a riadenia budovy. Umožňuje vytvoriť bezdrôtovú sieť a ovládať zariadenia vybavené modulom Z-Wave pomocou bezdrôtových ovládačov, mobilného telefónu alebo internetu. Výrobky FAKRO vybavené modulom Z-Wave spolupracujú s elektronikou FIBARO. Pomocou jednotky FIBARO - Home Center 2 môžete vytvoriť inteligentný dom a ovládať ho pomocou aplikácie v smartphone z ktoréhokoľvek miesta na Zemi.

Protokol prenosu μWiFi

Technológia μWiFi je založená na bezdrôtovej rádiovej komunikácii. Je charakteristická vysokou priepustnosťou, odolnosťou proti rušeniu a umožňuje pripojenie ďalších zariadení v štandarde WiFi.

Fungovanie systému spočíva v tom, že z ovládacieho zariadenia, napr. smartfónu, vyšle signál do routera, ktorý rozposiela signál všetkým zariadeniam. Porucha jedného zariadenia nevplýva na ostatné funkčné zariadenia, ktoré zostávajú dostupné. Umožňuje nadviazanie spojenia medzi zariadeniami priamo, alebo prostredníctvom jestvujúcej siete WiFi (napr. domácej, firemnej). K sieti je možné pripojiť strešné okná WiFi, vonkajšie rolety WiFi a markízy WiFi, alebo vnútorné doplnky ARF WiFi a ARP WiFi. Systém WiFi je jednoduchý na inštaláciu, ľahko sa rozširuje a spravuje. Je možné ho použiť v každej etape prevádzkovania budovy. Ďalšou výhodou je možnosť vzdialeného prístupu do zariadení prostredníctvom routera. Inštalácia tohto systému nevyžaduje použitie žiadnej centrály či iných pomocných zariadení alebo spájacích káblov medzi elektrickými zariadeniami. Značne to uľahčuje montáž a zmenšuje náklady i čas a zároveň zabezpečuje maximálny komfort užívania. Všetky zariadenia v systéme WiFi sú ovládané pomocou smartfónu. Je možnosť ovládať ich aj pomocou vypínača WiFi. Produkty WiFi spolupracujú s Google Assistant, čo umožňuje vytvorenie virtuálneho domu. Google Home cez aplikáciu wBox umožňuje ovládanie výrobkov FAKRO pomocou hlasu. 

Tesniace lemovania

Zobrazuje sa 1 - 6 z 6 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)