Okná do plochých striech

Overené našimi zákazníkmi

 • vsetko OK
  Maroš
 • Platil som cez učet, mali sme rovnaku banku, tak peniaze rýchlo nabehli na účet stavebnín. V stredu som zaplatil izoláciu a vo štvrtok som už nakladal. Komunikácia super jednanie tiež zabezpečenie izolácie veľmi rýchle. Dodanie som si zabezpečil sám. Ďakujem
  Overený zákazník
 • Rychle dorucenie! Tovar skladom. Super
  Overený zákazník
 • Kúpa polystyrenu EPS 150 S (podlahovy). Cena dobrá.
  Predajca je ústretový, spoľahlivý a vie odborné poradiť.
  Celkovo som spokojný.
  magnos
 • výborná cena
  dlhá dodacia lehota, tovar bol na objednávku
  Overený zákazník

Okná do plochých striech 

Výrobky do plochých striech presvetľujú interiér prirodzeným svetlom, dávajú možnosť vetrania miestností a spájajú v sebe vysokú funkčnosť a výborné tepelnoizolačné vlastnosti.

HLAVNÉ VÝHODY OKIEN DO PLOCHEJ STRECHY

Okno typu C

Vďaka dobrej konštrukcii zaručujú okná FAKRO do plochých striech veľmi vysoké tepelnoizolačné hodnoty. Okno DEC U8(VSG) s trojkomorovým pasívnym zasklením U8 sa vyznačuje koeficientom prestupu tepla Uw=0,55 W/m²K podľa normy EN1873 (pre rozmer 120x120cm). je to veľmi dobrý parameter vzťahujúci sa na celé okno: rám spolu s krídlom a kupolou.

Okno typu F

Okno typu F je dostupné s trojkomorovým pasívnym zasklením DU8 s koeficinetom prestupu tepla pre celé okno Uw=0,64 W/m²K podľa EN 14351-1, čo umožňuje jeho využitie v pasívnych a energeticky úsporných budovách.

Okno typu G

Nová línia okien D_G je rozšírením ponuky výrobkov do plochých striech. V týchto oknách je použité množstvo riešení ako v oknách typu C a typu F, čo sú z technického hľadiska pokrokové výrobky, ktoré spĺňajú prísne užitkové parametre a stanovujú atraktívnu ponuku pre osvetlenie miestností pod plochou strechou. Moderný dizajn nadväzuje na okná do plochých striech typu F, ktoré získali množstvo prestížnych ocenení.

 

list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)