Okná do plochých striech FAKRO

Overené našimi zákazníkmi

 • okamžité plnenie objednávky s osobným dovozom na druhý deň
  HOTEL ĎUMBIER Brezno
 • Super komunikacia, velmi rychle dodanie.max spokojnost
  Overený zákazník
 • dobra komunikacia zo strany predajcu a synchronizacia s dopravou. ferova cena. z mojej strany spokojnost.
  a.s.
 • výborná osobná komunikácia s predajcom, ktorý je ochotný aj poradiť
  wigan181
 • Dobrý tovar za rozumnú cenu. Vôbec nevadí, že bol vyrobený v Poľsku. Je kvalitný. A taký by sa mal aj dovážať na Slovensko.
  Asi nič. Možno by bolo dobré, keby poradili zákazníkovi aj po telefóne. Hlavne domácim kutilom.
  Nakupoval som prvý krát. Ak budem niečo potrebovať, určite nakúpim v tomto obchode.
  daniel

Okná do plochých striech FAKRO 

Výrobky do plochých striech presvetľujú interiér prirodzeným svetlom, dávajú možnosť vetrania miestností a spájajú v sebe vysokú funkčnosť a výborné tepelnoizolačné vlastnost.

HLAVNÉ VÝHODY OKIEN DO PLOCHEJ STRECHY

Okno typu C

Vďaka dobrej konštrukcii zaručujú okná FAKRO do plochých striech veľmi vysoké tepelnoizolačné hodnoty. Okno DEC U8(VSG) s trojkomorovým pasívnym zasklením U8 sa vyznačuje koeficientom prestupu tepla Uw=0,55 W/m²K podľa normy EN1873 (pre rozmer 120x120cm). je to veľmi dobrý parameter vzťahujúci sa na celé okno: rám spolu s krídlom a kupolou.

Okno typu F

Okno typu F je dostupné s trojkomorovým pasívnym zasklením DU8 s koeficinetom prestupu tepla pre celé okno Uw=0,64 W/m²K podľa EN 14351-1, čo umožňuje jeho využitie v pasívnych a energeticky úsporných budovách.

Okno typu G

Nová línia okien D_G je rozšírením ponuky výrobkov do plochých striech. V týchto oknách je použité množstvo riešení ako v oknách typu C a typu F, čo sú z technického hľadiska pokrokové výrobky, ktoré spĺňajú prísne užitkové parametre a stanovujú atraktívnu ponuku pre osvetlenie miestností pod plochou strechou. Moderný dizajn nadväzuje na okná do plochých striech typu F, ktoré získali množstvo prestížnych ocenení.

Ceny:

Okná do plochých striech Vám ponúkame v zľavách 25% z aktuálneho cenníka. Minimálny odber 2 ks okien do plochých striech.

list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)