Okná do plochých striech FAKRO

Overené našimi zákazníkmi

 • presne a rýchle dorucenie, promtná reakcia na poziadavku
  Rado
 • Super rýchle jednanie ochota pri dodaní aj podlimitného mnozstva.Dakujem MH Brezno
  Overený zákazník
 • dobrá komunikatívnosť,rady
  Ján
 • okamžité plnenie objednávky s osobným dovozom na druhý deň
  HOTEL ĎUMBIER Brezno
 • Super komunikacia, velmi rychle dodanie.max spokojnost
  Overený zákazník

Okná do plochých striech FAKRO 

Výrobky do plochých striech presvetľujú interiér prirodzeným svetlom, dávajú možnosť vetrania miestností a spájajú v sebe vysokú funkčnosť a výborné tepelnoizolačné vlastnost.

HLAVNÉ VÝHODY OKIEN DO PLOCHEJ STRECHY

Okno typu C

Vďaka dobrej konštrukcii zaručujú okná FAKRO do plochých striech veľmi vysoké tepelnoizolačné hodnoty. Okno DEC U8(VSG) s trojkomorovým pasívnym zasklením U8 sa vyznačuje koeficientom prestupu tepla Uw=0,55 W/m²K podľa normy EN1873 (pre rozmer 120x120cm). je to veľmi dobrý parameter vzťahujúci sa na celé okno: rám spolu s krídlom a kupolou.

Okno typu F

Okno typu F je dostupné s trojkomorovým pasívnym zasklením DU8 s koeficinetom prestupu tepla pre celé okno Uw=0,64 W/m²K podľa EN 14351-1, čo umožňuje jeho využitie v pasívnych a energeticky úsporných budovách.

Okno typu G

Nová línia okien D_G je rozšírením ponuky výrobkov do plochých striech. V týchto oknách je použité množstvo riešení ako v oknách typu C a typu F, čo sú z technického hľadiska pokrokové výrobky, ktoré spĺňajú prísne užitkové parametre a stanovujú atraktívnu ponuku pre osvetlenie miestností pod plochou strechou. Moderný dizajn nadväzuje na okná do plochých striech typu F, ktoré získali množstvo prestížnych ocenení.

Ceny:

Okná do plochých striech Vám ponúkame v zľavách 25% z aktuálneho cenníka. Minimálny odber 2 ks okien do plochých striech.

list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)