Dekoratívne a dizajnové omietky WEBER

Overené našimi zákazníkmi

 • okamžité plnenie objednávky s osobným dovozom na druhý deň
  HOTEL ĎUMBIER Brezno
 • Super komunikacia, velmi rychle dodanie.max spokojnost
  Overený zákazník
 • dobra komunikacia zo strany predajcu a synchronizacia s dopravou. ferova cena. z mojej strany spokojnost.
  a.s.
 • výborná osobná komunikácia s predajcom, ktorý je ochotný aj poradiť
  wigan181
 • Dobrý tovar za rozumnú cenu. Vôbec nevadí, že bol vyrobený v Poľsku. Je kvalitný. A taký by sa mal aj dovážať na Slovensko.
  Asi nič. Možno by bolo dobré, keby poradili zákazníkovi aj po telefóne. Hlavne domácim kutilom.
  Nakupoval som prvý krát. Ak budem niečo potrebovať, určite nakúpim v tomto obchode.
  daniel

Pastovité dekoratívne omietky (marmolit, mozaiková omietka) a dizajnové omietky (omietky so vzhľadom tehly weber.pas silikon brick, so vzhľadom kameňa weber.pas sandstone, weber.pas granit, so vzhľadom dreva weber.pas silikon wood) sa používajú na vytvorenie požadovaných efektov.

Marmolit a mozaiková omietka je vhodná ako dekorácia v interiéroch a exteriéroch, ako aj ochrana pred vlhkosťou na sokloch domov, pretože sa vyznačuje vodoodpudivosťou.

 • weber.pas marmolit - je omietka z prírodných mramorových zŕn, na podklad weber 700 a 705, zrno 1,5mm-2mm podľa typu omietky, ostatné vlastnosti - pozri pri tenkovrstvých omietkach. 
 • weber.pas mozaiková omietka - je omietka z farbených pieskov, na podklad weber 700 a 705, zrno 1,5mm-2mm podľa typu omietky, ostatné vlastnosti - pozri pri tenkovrstvých omietkach.
 • weber 700 a 705 podkladný náter - používa sa náter biely W000 a W005.

Dizajnové omietky sa pre požadovaný efekt a nízku nasiakavosť používajú na stvárnenie soklov alebo aj väčších plôch. Na vytvorenie napodobenín tehly, pieskovcového kameňa a granitu treba použiť podkladný náter a jednorazovú šablónu, ktorá vám vykreslí požadovaný obrazec a po odobratí šablóny vďaka príslušnému náteru, ktorý zároveň tvorí hotové škárovanie máme realizáciu ukončenú. Nanesené omietky nezaťažujú stenu tak ako imitované materiály a zároveň majú nízku povrchovú nasiakavosť . Omietka so vzhľadom dreva, weber.pas silikón wood, potrebuje k realizácii žilkovacie drievko na vytvorenie štruktúry dreva a náter weber.ton lazur v 5 odtieňoch.

 Dizajnové omietky

 • weber.pas silikon brick - je omietka na vytvorenie imitácie tehlového muriva pomocou šablóny na podkladný náter weber.pas podklad UNI BRICK, ktorý vytvára farebne zároveň škárovanie, ostatné vlastnosti - pozri pri tenkovrstvých omietkach. 
 • weber.pas sandstone - je omietka na vytvorenie imitácie kamenného muriva pomocou šablóny na podkladný náter weber.pas podklad UNI BRICK, ktorý vytvára farebne zároveň škárovanie, ostatné vlastnosti - pozri pri tenkovrstvých omietkach. 
 • weber.pas granit - je omietka na vytvorenie imitácie kamenného muriva pomocou šablóny na podkladný náter weber.pas podklad UNI BRICK, ktorý vytvára farebne zároveň škárovanie, ostatné vlastnosti - pozri pri tenkovrstvých omietkach. 

 • weber.pas silikon wood - je omietka na vytvorenie imitácie textúry dreva pomocou žilkovacieho drievka na podkladný náter weber 700 resp.weber 705, farebný odtieň sa dosiahne pomocou náteru weber.ton lazur (orech, borovica, dub, teak, mahagon). Ostatné vlastnosti - pozri pri tenkovrstvých omietkach.

4966e31014.jpg


APLIKAČNÉ VIDEO: DEKORATÍVNE A DIZAJNOVÉ OMIETKY

Zobrazuje sa 1 - 15 z 15 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)