Strešné okná FAKRO

Overené našimi zákazníkmi

 • Seriozne jednanie
  Overený zákazník
 • vysoká snaha zabezpečiť potrebné množstvo nedostatkového materiálu
  osobná ochota zamestnanca firmy za čo chcem prejaviť veľkú vďaku
  :-)
  Overený zákazník
 • komunikácia na úrovni
  dobré ceny
  Dodacia lehota bola dopredu dohodnutá na päť týždňov, vzhľadom na globálnu nedostupnosť tovaru. Akceptoval som to a nakoniec ma veľmi potešilo, že tu bol o dva týždne skôr...
  Overený zákazník
 • Rýchle dodanie
  Široký sortiment
  Overený zákazník
 • Veľmi , spokojná.
  Overený zákazník

AKCIA do 31.5.2021:  OKNO AKO VO VATIČKE

ZĽAVA Z CENNÍKA VÝROBKOV FAKRO 2021:22% Pri odbere 5 a viac okien FAKRO doplnková zľava 4%.

Strešné okná

Moderné strešné okná sú optimálnym riešením, veľmi často používaným v stavebníctve, pretože ideálne presvetľujú interiér, umožňujú vetranie podkrovia a poskytujú výhľad do okolia. Navyše montáž strešných okien je lacnejším a menej náročným riešením, než stavba vikiera. Strešné okná sa menia.

Súčasné strešné okná, sú výrobky najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou energetickou účinnosťou, bezpečnosťou a pohodlnou obsluhou.Stále častejšie sú štandardné kývne okná nahradzované inými, konštrukčne modernejšími strešnými oknami. V očiach zákazníkov si uznanie získavajú kyvno-výklopné okná, alebo okná so zvýšenou osou otáčania, pretože poskytujú oveľa väčšiu funkčnosť.

Pri výbere strešných okien musíme vziať do úvahy nielen ich funkčnosť, energetickú účinnosť a prevádzkovú bezpečnosť, ale tiež napr. zabezpečenie okien proti vlámaniu. Tieto aspekty, hoci si ich zákazníci mnohokrát neuvedomujú, sú veľmi dôležité. Každý človek sa chce vo svojom dome cítiť bezpečne a komfortne. Moderné strešné okná FAKRO Vám zabezpečia tento pocit.

STREŠNÉ OKNÁ Podľa typu podkrovia a špecifických požiadaviek zákazníka je možné pre každú miestnosť zvoliť optimálny typ strešného okna. Kyvno-výklopné okná – vysoko funkčná konštrukcia s veľkou úžitkovou hodnotou a ľahkou obsluhou. Výklopná funkcia umožňuje ľahký prístup k spodnej hrane okna a zároveň zaisťuje široký výhľad vďaka krídlu vyklopenému dohora. Kyvná funkcia naopak slúži k umytiu vonkajšej okennej tabule a stiahnutiu markízy. Kyvné okná – sú veľmi obľúbeným typom strešných okien. Z dôvodu pohodlného používania, ľahkej obsluhy a univerzálnosti si tieto okná našli mnoho priaznivcov po celom svete. Strešné okná môžu byť používané v rôznych miestnostiach v podkroví, preto sú vyrábané v niekoľkých prevedeniach, ktoré sa vzájomne líšia svojími technickými parametrami a vybavením. Drevené okná sa montujú do štandardných podkrovných miestností (spálne, detskej izby, chodby).

Zobrazuje sa 1 - 24 z 68 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)