Skladba zateplovacieho systému webertherm:

webertherm leparm + fasádny polystyrén + hmoždinky + podkladný náter weber 700 + tenkovrstvá omietka weberpas

EJOTHERM STR U 2G skrutkovacia tanierová hmoždinka, pre kotvenie do všetkých murív (Kategória použitia: A,B,C,D,E). 

Univerzálna hmoždinka pre zápustnú a povrchovú montáž.

ECO-DRIVE W 8 s oceľovou skrutkou - hmoždinka pre zápustnú montáž MW už od dĺžky 150 mm až do 430 mmeco drive W 8.jpgedst-edst-w.jpg

Fasádne tenkovrstvé omietky WEBER

Overené našimi zákazníkmi

 • Rýchlosť vybavenia
  Overený zákazník
 • pružnosť
  Overený zákazník
 • Perfektná komunikácia a vychádzanie v ústrety zákazníkovy.
  Overený zákazník
 • o stave objednávky som bol neustále informovaný
  Overený zákazník
 • ochotni
  rychle dorucenie
  cena sa dala najst aj lepsia, avsak inde by som musel cakat
  Overený zákazník

Fasádne tenkovrstvé omietky WEBER 

 Terranova

Fasádne omietky sú jednoducho spracovateľné tenkovrstvé omietky vyrábané na rôznom základe (báze). Sú určené na ochranu stavby pred poveternostnými vplyvmi (slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz), na farebnú a štrukturálnu úpravu nových fasád, pri rekonštrukciách, modernizáciách a renováciách. Používajú sa na jadrové, štukové omietky alebo na vonkajší tepelnoizolačný kontaktný systém (ETICS).

V súčasnosti Weber - Terranova ponúka široký sortiment fasádnych a vnútorných omietok.

Vyberte jeden z nižšie uvedených produktov, čím získate kompletný prehľad vlastností a výhod daného produktu, ako aj všetky dôležité technické a aplikačné informácie.

Podľa bázy omietky rozdeľujeme na:

1) šľachtené

webermin - minerálna omietka na báze cementu a vápenného hydrátu, vyrábané v bielej farbe. Dodávané v 25 kg vreciach. Použitie na náter weber 700.

Pri realizácii teplota podkladu a okolitého vzduchu nesmie klesnúť pod +8°C alebo nad +25°C.

Šľachtené omietky sú vhodné na použitie do interiéru aj exteriéru.

2) Tenkovrstvé fasádne omietky

weberpas akrylátová - akrylátová umývateľná pastovitá omietka vyrobená na báze akrylátovej živice, pripravená na priame použitie na náter weber 700.

weberpas silikátová silikátová umývateľná pastovitá omietka vyrobená na báze vodného skla, pripravená na priame použitie na náter weber 700.

weberpas exclusive silikónová umývateľná pastovitá omietka vyrobená na báze silikónových živíc, pripravená na priame použitie na náter weber 700. 

weberpas nova S - silikátová umývateľná pastovitá omietka vyrobená na báze silkónových živíc, pripravená na priame použitie na náter weber 700.

weberpas clean nano - silikón silikátová umývateľná omietka vyrobená na báze silikónových živíc a vodného skla, pripravená na priame použitie na náter weber 700. 

weberpas topdry - silikónová hydrofilná omietka šetrná k životnému prostrediu, bez biocídnych prísad. Pripravená na priame použitie na náter weber 700. 

weberpas aquaBalancepastovitá omietka novej generácie regulujúca vlhkosť na povrchu fasády, bez biocídnych prísad, pripravená na priame použitie na náter weber 700.

weberpas extra Clean active - fasádna omietka s fotokatalytickým efektom.  Zaisťuje dlhodobú čistotu povrchu omietky a vysoký stupeň ochrany omietky proti rastu mikroorganizmov.

Zobrazuje sa 1 - 11 z 11 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)