Dekoratívne a dizajnové omietky

Overené našimi zákazníkmi

 • presne a rýchle dorucenie, promtná reakcia na poziadavku
  Rado
 • Super rýchle jednanie ochota pri dodaní aj podlimitného mnozstva.Dakujem MH Brezno
  Overený zákazník
 • dobrá komunikatívnosť,rady
  Ján
 • okamžité plnenie objednávky s osobným dovozom na druhý deň
  HOTEL ĎUMBIER Brezno
 • Super komunikacia, velmi rychle dodanie.max spokojnost
  Overený zákazník

Pastovité dekoratívne omietky (marmolit, mozaiková omietka) a dizajnové omietky (omietky so vzhľadom tehly weber.pas silikon brick, so vzhľadom kameňa weber.pas sandstone, weber.pas granit, so vzhľadom dreva weber.pas silikon wood) sa používajú na vytvorenie požadovaných efektov.

Marmolit a mozaiková omietka je vhodná ako dekorácia v interiéroch a exteriéroch, ako aj ochrana pred vlhkosťou na sokloch domov, pretože sa vyznačuje vodoodpudivosťou. Omietka sa pripraví na nanášanie miešaním nerezovou lyžicou, nemieša sa el.miešadlom, aby nedošlo k poškodeniu kameniva. Nanáša sa na suchý a napenetrovaný podklad nerezovým hladítkom. Nevyžaduje po vyhladení žiadnu úpravu.  

 • Marmolit - je omietka z prírodných mramorových zŕn 
 • Mozaiková omietka - je omietka z farbených pieskov

Dizajnové omietky sa pre požadovaný efekt a nízku nasiakavosť používajú na stvárnenie soklov alebo aj väčších plôch. Na vytvorenie napodobenín tehly (weber.pas silikón), pieskovcového kameňa (weber.pas sandstone) a granitu (weber.pas granit) treba nalepiť jednorazovú šablónu na podkladný náter, ktorá vám vykreslí požadovaný obrazec a po odobratí šablóny vďaka príslušnému náteru, ktorý zároveň tvorí hotové škárovanie máme realizáciu ukončenú. Nanesené omietky nezaťažujú stenu tak ako imitované materiály a zároveň majú nízku povrchovú nasiakavosť . Omietka so vzhľadom dreva, weber.pas silikón wood, potrebuje k realizácii žilkovacie drievko na vytvorenie štruktúry dreva a náter weber.ton lazur v 5 odtieňoch. 

Dekoratívne omietky na vytvorenie imitácie textúry (weber.pas s dreva pomocou žilkovacieho drievka na podkladný náter weber 700 resp.weber 705, farebný odtieň sa dosiahne pomocou náteru weber.ton lazur (orech, borovica, dub, teak, mahagon). Ostatné vlastnosti - pozri pri tenkovrstvých omietkach.

4966e31014.jpg


APLIKAČNÉ VIDEO: DEKORATÍVNE A DIZAJNOVÉ OMIETKY

Zobrazuje sa 1 - 15 z 15 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)