SILIKÓNOVÁ OMIETKA - WEBERPAS EXCLUSIVE 

Vlastnosti a výhody produktu: vysoko paropriepustná, veľmi hydrofóbna, samočistiaci efekt

Pozrieť si celú škálu vzorkovníka 

TERMOREFLEXNÉ FÓLIE SUNFLEX. Lacno šetria drahú energiu!

Suchá výstavba

Overené našimi zákazníkmi

 • rychlo, bez problemov
  Overený zákazník
 • Rychlost dodania tovarov varu, bezproblemova komunikacia
  Overený zákazník
 • SOM SPOKOJNA
  Overený zákazník
 • vyborna komunikacia, rychlost, spolahlivost
  Overený zákazník
 • RýCHLOST
  Overený zákazník

Konštrukčné doskové materiály pre drevostavby a suchú výstavbu:

OSB dosky - drevoštiepkové dosky vyrábané unikátnou technológiou lepenia orientovaných drevených triesok v troch vrstvách. Vo vrchných vrstvách sú orientované pozdĺžnym smerom, v stredovej vrstve sú orientované príiečnym smerom. Ponúkame dosky slovenského výrobcu vyrábané s rovnou hranou alebo perom a drážkou.

CETRIS dosky - cementotrieskové dosky s hladkým cementovo šedým povrchom.  V našej ponuke sú dosky BASIC, bez povrchovej úpravy.  Cementotrieskové dosky sú určené predovšetkým ako konštrukčný materiál v prípadoch, kde je požadovaná súčasne odolnosť proti vlhkosti, pevnosť, nehorľavosť, ekologická a hygienická nezávadnosť.

FERMACELL dosky - sádrovláknitá doska FERMACELL je tak stavebnou a protipožiarnou doskou, ako aj doskou do vlhkých miestností pre suchú výstavbu.  Sadrovláknité dosky FERMACELL sa skladajú zo sádry a papierových vlákien, ktoré sa získavajú recykláciou. Z výroby sú hydrofobizované.

Masívne konštrukčné hranoly - dĺžkovo nadpájané cinkované hranoly až do dĺžky 13m (KVH hranoly) a lepené hranoly pozostávajúce zo stredom rozrezaných dĺžkovo nadpájaných hranolov, ktoré sú lepené v dvoch alebo troch vrstvách (DUO/TRIO hranoly).

Drevené obklady a dlážkovice - na drevené obklady sa používa drevina borovica, smrek, termicky upravovaná borovica a sibírsky smrekovec. Forma profilu: tatranský profil, klasik/fase, rhombus, profil SSS. Dlážkovica sa vyrába zo smreku a borovice. 

Terasy - WPC UMP sú inovatívny ekologický kompozitný materiál, ktorý v sebe spája vlastnosti plastu a upravených vlákien, ktoré vznikajú pri výrobe a spracovaní samolepiacich etikiet. Materál neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie.

Podlahy EUROWOODSpoločnosť JAF HOLZ predstavuje v našom obchode vlastnú značku Eurowood ®, a tým aj funkčný a zároveň pestrý program na úseku podláh. Zatiaľ v ponuke máme 3 - vrstvovú masívnu podlahu z pravého dreva, laminátové podlahy a doplnky.

 

Zobrazuje sa 1 - 24 z 78 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)