SILIKÓNOVÁ OMIETKA - WEBERPAS EXCLUSIVE 

Vlastnosti a výhody produktu: vysoko paropriepustná, veľmi hydrofóbna, samočistiaci efekt

Pozrieť si celú škálu vzorkovníka 

TERMOREFLEXNÉ FÓLIE SUNFLEX. Lacno šetria drahú energiu!

Fólie a membrány

Overené našimi zákazníkmi

 • Prvý krát som nakupoval a veľmi dobrá cena ako aj komunikácia na úrovni.
  Overený zákazník
 • Mali to, co som potreboval a vo vybornej cene
  Komunikacia velmi dobra, ochota z ich strany
  Seriozny predajca
  Nie je v nasom meste
  Overený zákazník
 • dobré ceny
  kvalitné výrobky
  Overený zákazník
 • Vyborna komunikacia, obiednal som tovar-bolo mi povedané ze nieje skladom no dá sa obiednat. Kedze ma tlacil cas tak po rozhovore s predajcom vybral som ineho vyrobcu materialu a tovar bol dodany behom 3 dni od uhrady faktury. Odporucam tento obchod
  Overený zákazník
 • Rýchlosť
  Spoľahlivosť
  Flexibilný
  Dobré ceny
  Komunikácia na úrovni
  Zázraky na počkanie
  Nemožné do 24 h
  Väčší sortiment materiálu
  Na úrovni firma veľmi dobre skúsenosti mám . Za pár dní komplet fasáda na dvore ,mal som zhoršený prístup ku stavbe objednali mensie vozidla ,potreboval som čím skôr material a aj prisiel , komunikácia rýchla a odborná vedia čo predávajú atď ...klobúk dole majú sa čo ostatní učiť od nich .... ďakujem
  Overený zákazník

Fólie majú široké využitie v stavebníctve. Naša ponuka obsahuje sortiment fólií podľa účelu ich použitia pre podlahy, stropy, strešné a stenové konštrukcie,termoreflexné, hydroizolačné fólie, zakrývacie a stavebné fólie.

Rozdelenie fólií podľa použitia:

1, Zakladné stavebné fólie - zakrývacie, separačné a fólie proti vlhkosti. 

2, Parozábrany - bránia vstupu vodnej pary do izolačných vrstiev z interiéru, jej kondenzácii v izolačných vrstvách a AL parozábrana odráža tepelné lúče späť do interiéru.

3, Paropriepustné fóle, membrány, parobrzdy - sú poistné fólie a membrány používané z exteriéru na ochranu tepelnej izolácie pred poveternostnými vplyvmi a zároveň je ich úlohou umožniť vodným parám uvoľniť sa z izolačných vrstiev. Parobrzdy vďaka premenlivému difúznemu odporu dokážu regulovať, v závislosti od okolitých podmienok, prestup vlhkosti do konštrukcie, resp. von z konštrukcie.

3, Termoreflexné fólie  SUNFLEX  - nepredstavujú žiadny prvok naviac, ale podstatne vylepšujú štandardnú skladbu strechy, stien a podláh. Sú vynikajúcim doplnkom bežných izolačných systémov budov. Výrazným spôsobom prispievajú k úsporám nákladov na vykurovanie alebo kllimatizáciu.

4, Nopové fólie - Polyetylénová fólia s výstupkami rôznych výšok, NOP s geotexttíliou, NOP s tkaninou, perforovaný NOP.  Izolácia stien, podláh, zelených striech a i.

Zobrazuje sa 1 - 24 z 39 položiek
list
Súhlasím

Stránka Vašestavebniny.sk používa cookies. (viac info)